Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Паламаренко Я$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Паламаренко Я.  
Реалізація законодавства про відповідальність у податковій сфері: деякі проблеми / Я. Паламаренко // Право України. - 2001. - № 5. - С. 56-58. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)123 + Х893.9(4Укр)812.3-383

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Паламаренко Я. В. 
Стратегія інноваційного розвитку спиртової промисловості України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Я. В. Паламаренко; Вінниц. нац. аграр. ун-т. - Вінниця, 2018. - 20 c. - укp.

Висвітлено наукові та практичні проблеми ефективного функціонування спиртової промисловості України. Зазначено, що актуальність роботи обумовлена необхідністю розробки моделі процесу формування стратегії інноваційного розвитку спиртової промисловості України та реалізації її етапів. Здійснено аналіз стану та тенденцій розвитку спиртової промисловості. Удосконалено методичні підходи до оцінювання рівня стратегічного розвитку підприємств спиртової промисловості й окремих його складових шляхом розрахунку інтегрального показника оцінки рівня стратегічного розвитку підприємств спиртової промисловості. Сформовано комплексну методику до проведення аналізу впливу чинників на основі матриці PESTEL-FAMIL(Y)- аналізу, що надала можливість урахувати основні зовнішні та внутрішні чинники впливу на діяльність підприємств спиртової промисловості. Зазначено, що новизна отриманих результатів дослідження полягає у розробці моделі процесів формування та реалізації стратегії інноваційного розвитку спиртової промисловості України, яку запропоновано розглядати як систему, що відображає логічність взаємозв'язку всіх її складових у процесі формування відповідно до визначення головних цілей, організаційно-економічних параметрів і орієнтирів інноваційного розвитку, як на макро-, так і на мікрорівнях, на підставі вибору оптимальної інноваційної стратегії, що сприяє активізації та розвитку галузі. Використані методи досліджень, системний підхід, а також відповідне наукове й інформаційне забезпечення роботи дозволили обгрунтувати нові наукові концепції та розробити практичні рекомендації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.752.31-55 + У9(4УКР-4ВІН)306.752.31-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433183 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Паламаренко Я. В. 
Дослідження перспектив використання агробіомаси в напрямку забезпечення екологічної та енергетичної незалежності підприємств АПК / Я. В. Паламаренко, І. А. Чіков // Бізнес Інформ. - 2023. - № 5. - С. 98-112. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Проведено дослідження, що вказує на важливість біоенергетики як одного з основних напрямів відновлюваної енергетики. Біоенергетика займає провідну позицію на світовому ринку та відіграє значну роль у заміщенні викопних палив і зменшенні викидів парникових газів. Біоенергетика, зокрема використання агробіомаси, має великий потенціал в Україні для виробництва енергії. Однак наразі розвиток біоенергетики в країні відстає від європейського рівня. Для того, щоб сприяти розвитку цієї галузі, необхідно використовувати доступні ресурси агробіомаси та впроваджувати сучасні технології виробництва енергії. Також визначено, що для розвитку біоенергетики в Україні важливо створити сприятливе законодавче середовище та інфраструктуру. Необхідно залучати інвестиції в галузь, підтримувати дослідження та розвиток нових технологій, а також навчати фахівців, які зможуть ефективно впроваджувати біоенергетичні проєкти. У рамках дослідження виявлено, що одним зі способів використання агробіомаси для виробництва енергії є вирощування енергетичних культур, таких як солома, стебла кукурудзи та соняшнику, кукурудзяний силос, органічні складові побутових відходів, осад стічних вод і відходи тваринницьких підприємств. Для оптимального використання агробіомаси необхідно враховувати екологічні та соціально-економічні аспекти, забезпечувати сталість поставок сировини та розробляти ефективні технології виробництва. Наведено дані щодо споживання відновлюваної теплої енергії в Україні протягом 2007 - 2024 рр. Описано різні види та методи виробництва енергії з агробіомаси, а також наведено класифікацію технологій поетапного перетворення агробіомаси на енергетичні продукти. Розглянуто методику економічної ефективності використання відходів для виробництва біопалива порівняно з їх традиційним використанням на рівні держави. Висвітлено переваги та недоліки енергетичного використання агробіомаси, а також розглянуто різні види виробництва біопалива та використовувана для цього сировина.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського